Luni, Miercuri si Vineri 12:00 - 21:00

Copii, parinti, bunici: FELICITARI!

22.06.2026

Suntem siguri ca toti copiii de la City au incheiat cu bine acest an scolar! 

Ii stim, ii vedem de cel putin 3-4 ori pe saptamana si suntem convinsi ca ceea ce ne dorim noi aici – sa avem sportivi completi, adica copii sanatosi, harnici, implicati si ambitiosi – s-a regasit in acest an atat in bancile scolii, cat si pe terenul de sport.

​In sfarsit a venit vacanta! 

Dragii nostri, va uram sa va bucurati de aceste luni de vacanta exact asa cum va doriti! 

Daca aceasta bucurie ne include si pe noi, va asteptam la antrenamente cu bratele deschise!​ De 3 ori pe saptamana, ne vedem timp de o ora si jumatate sa ne distram, sa ne miscam si sa ne intrecem!​

Aveti prieteni la bloc, vecini, verisori sau cunoscuti care vor sa faca miscare in vacanta? 

Aduceti-i cu voi la noi! 


Share